Close

(KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK SE SPUSTÍ VIDEO Z NAŠÍ NÁVŠTĚVY PŘÍMO VE VÝROBĚ XTECH SPORT PRODUKTŮ)
dwdd.png

X-TECH SPORT DESIGN

Silný odkaz na náš původ a neustálý pohled do budoucnosti. Již více než 40 let Xtech vyrábí funkční oděvy, které uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Všechno to začalo v roce 1981 špičkovou ponožkou a v průběhu let jsme se propracovali k bezešvého spodnímu prádlu s širokou škálou doplňků. Cíl byl vždy jasný: vytvářet kvalitu pomocí inovací.

Sport prochází neustálými změnami, stejně jako věda a výbavu nelze z této neustálé přeměny vyjmout. Na jedné straně je zdraví a bezpečnost nezbytné pro každého sportovce, na druhé straně má každý sport odlišné potřeby. Z tohoto důvodu nabízí Xtech specifické modely pro všechny druhy sportů.

Žádná budoucnost není bez změn, to je evoluce. Tajemství je měnit se a zároveň zůstat sám sebou zlepšováním svého potenciálu.

Revoluce Xtech spočívá ve schopnosti učit se z know-how rodinné historie, držitele tradičního umění italského tkaní, a vytvářet tak produkt budoucnosti.

Díky důkladné péče o výrobu, důrazu na detaily a neustálému výzkumu zaručuje společnost Xtech vždy maximální komfort a výkon.

V nejnovějším sídle v Paitone (Brescia), postaveném s ohledem na životní prostředí, se strojový park neustále obnovuje, použité příze vyhovují testem na škodlivé látky a díky špičkové technologii vyvinuté v laboratořích byly vyvinuty dvě inovativní vlákna: XPRO a XDRY.

Nic není ponecháno náhodě a každý jeden hotový výrobek je špičkový a vysoce výkonný. Inovativní způsob myšlení o výrobě, který zajišťuje dokonalost, která je podstatou každého oděvu Xtech.

XTECH.jpg

Etika

Respektování přírody je princip pro společnost, která je dokonale začleněna do současnosti ...
Zjisti více
Sezione-Filosofia.jpg

Filozofie

Skloubení integrace inovací a každodenního života je výzva, kterou Xtech přijal a pracuje s ní ve filozofii společnosti ...
Zjisti více
Calza-xtech-HRES.jpg

Dizajn

Výzkum zaměřený na výrobu materiálů, výzkum jako výchozí bod: Společnost Xtech se dívá do budoucnosti a vytváří produkt, který interpretuje současnost a nově vymezují výkon sportovce ...
Zjisti více
Sezione-Produzione1.jpg

Produkce

XTECH za kvalitu v nejčistší podobě: Společnost Xtech se rozhodla zachovat celý výrobní cyklus od designu po balení v Itálii ...
Zjisti více

Close