Close

Touha změnit svět sportu

Skloubení integrace inovací a každodenního života je výzva, kterou Xtech přijal a pracuje s ní ve filozofii společnosti se neustále upřeným pohledem do budoucnosti a stabilní DNA ve svých italských kořenech.
Recept jak na to, je vytvořen z několika hodnot.

Špičkové technologie: touha změnit svět sportu prostřednictvím výzkumu je důležitou součástí firmy Xtech. Vysoce výkonné příze se používají v revolučních výrobních procesech při kterých nejnovější stroje vedle klasické výrobě interagují s italským řemeslným zpracováním.

Dokonalost: vyniknout na mezinárodní scéně prostřednictvím italského know-how je pro společnost Xtech základem. Učení se z minulosti zakořeněné v tradici Made in Italy a její obohacení o nejsofistikovanější technologii pro výrobu oděvů určených pro náročného a moderního spotřebitele.

Harmonie: výzkum je základem filozofie Xtech, cílem je navrhnout produkt dokonale integrovaný do anatomie sportovce. Termo prádlo a spodní prádlo stále více připomínají "rozšíření těla", aby vytvořily úplnou harmonii s nositelem.

Citlivost: zcela nový způsob koncipování sportovního oblečení. Fantazie je motor, který společnost neustále poháněl překonávat své limity. Sedadlo koncipováno jako kreativní laboratoř, ve kterém koexistuje tradice a modernost, aby zajistily pohodlí a maximální výkon.

Close