Close

Cyklistické oblečení

Cyklistické boxerky XT102 s vložkou, XTECH

Na skladě: 3 ks

1 151 Kč 44,90 € s DPH

1 151 Kč

Více informací

Funkční boxerky značky XTECH, model XT102, vhodné k nošení jako spodní prádlo při podávání cyklistických výkonů.

Znáte pocit, když máte oblečené klasické bavlněné boxerky, při výkonu se zpotíte a boxerky vás chladí po celou dobu sportovní aktivity? Přinášíme vám řešení v podobě funkčních boxerek XTECH.

Boxerky mají vynikající izolační schopnosti.

Boxerky přiléhají na tělo, absorbují pot, odvádějí ho do další vrstvy oblečení a tak napomáhají držet tělo v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Model cyklistických boxerek z vysoce elastického a pevného materiálu s gelovou ergonomicky tvarovanou vložkou.

Při této vložce bylo díky dlouhodobému a pečlivému zkoumání potřeb cyklistů dosaženo maximálního efektu v oblasti termoregulace a jízdního komfortu.

Povrch vložky je vytvořen z prodyšného antibakteriálního materiálu, který zajišťuje odvod potu v klíčových oblastech, kde dochází ke styku těla se sedlem jezdce.

Materiálové složení: 60% X-Dry (Polypropylen), 28% X-Pro (Polyamid), 8% Elastan, 4% Carbon Resistex (Uhlíkové vlákno)

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací Bifunkční sloučenin.

V podstatě díky své vícevláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spoje a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

XDRY

XDRY je značka, která identifikuje polypropylen s dutými vlákny, vyvinutý společností XTECH. Hlavními vlastnostmi jsou prodyšnost, lehkost a optimální termoregulace v létě iv zimě.

Tato příze se vyrábí podle patentovaných technik zpracování a vlastností, které musí mít hotový výrobek. Výsledkem je vlákno s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

Složení je ze 100% polypropylenu, ale techniky zpracování a postupy k vytvoření tohoto vlákna zůstávají přísně tajné!

CARBON

Resistex® CARBON je příze s jedinečnými technickými vlastnostmi, která sestává z kontinuálního vlákna z vodivého materiálu na bázi aktivního uhlí a textilních vláken.

Nejvýznamnější údaje z provedených testů se týkají tělesné teploty naměřené u sportovců během nošení spodního prádla a ponožek Resistex® CARBON, kdy kolísání teploty bylo 3krát nižší, než u oblečení ze 100% -ního polyesteru. Výjimečná transpirace tkaniny umožňuje rychlejší odpařování vlhkosti. Dále byly příznivě ovlivněny dýchací parametry jedinců během tvrdého tréninku, kdy skutečně došlo ke snížení potřeby kyslíku o 3 litry / minutu a zlepšení respiračního kvocientu. Tepová frekvence byla u testovaných jedinců nižší průměrně o 4 tepy za minutu ve srovnání s těmi, kteří měli oblečení ze 100% polyesteru. Koncentrace kyseliny mléčné v kapilární krve byla nižší zhruba o 12%.

Na základě těchto výsledků můžeme říci, že oděvy Resistex® CARBON pozitivně ovlivňují pohodu, výkon a významně snižují riziko zranění a svalového napětí.

Parametry

Zloženie60 % polypropylen, 28 % polyamid, 8 % elastan, 4 % uhlíkové vlákno
Cyklistické boxerky XT102 s vložkou, XTECHXT074-S/M Barva: čierna
Velikost: S/M

Skladom: 1 položka (to ship now)

1 151 Kč44,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Cyklistické boxerky XT102 s vložkou, XTECHXT074-L/XL Barva: čierna
Velikost: L/XL

Skladom: 1 položka (to ship now)

1 151 Kč44,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Cyklistické boxerky XT102 s vložkou, XTECHXT074-2XL/3XL Barva: čierna
Velikost: XXL/XXXL

Skladom: 1 položka (to ship now)

1 151 Kč44,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Close