Close

Ponožky

Funkční kompresní ponožky Off-Road, -10 / + 25 ° C, černé, XTECH

Funkční kompresní nadkolenky značky XTECH, model OFF ROAD, vhodné na nošení v rozmezí teplot -10 ° C až + 25 ° C.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

30,60 € s DPH

34,00 € s DPH

-3,40 €

Více informací

Funkční kompresní nadkolenky značky XTECH, model OFF ROAD, vhodné na nošení v rozmezí teplot -10 ° C až + 25 ° C.

Kompresní nadkolenky urychlují odplavování kyseliny mléčné ze svalů, tím zlepšují výkon a urychlují následnou regeneraci.

Díky použitým speciálním materiálem snižují otřesy a riziko poranění svalů, eliminují tvorbu otoků, chrání nohy při cestování a slouží jako prevence vzniku cestovní trombózy, zabraňují pocitu těžkých nohou av neposlední řadě slouží jako prevence proti křečovým žilám.

Ponožky mají vynikající izolační schopnosti, regulují teplotu nohou a díky speciálně vyvinutým materiálem se hodí na všechny outdoor aktivity.

Ponožky dokonale přiléhají na chodidla a lýtka, absorbují pot, odvádějí ho na povrch a tak napomáhají držet nohy v suchu během pohybu.

Materiálové složení: 80% Dryarn (Polypropylen), 11% X-Pro (PA) (Polyamid), 9% Lycra (Elastan)

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovaly výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickým laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem jsou dvě nová vlákna, XPRO a XDRY s výjimečnými vlastnostmi, které jsou vyrobeny na míru a výlučně pro XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací Bifunkční sloučenin.

V podstatě díky své vícevláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spoje a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

Dryarn

Dryarn® je inovativní polypropylenové mikrovlákno, které zaručuje vysokou úroveň výkonu iv extrémních podmínkách použití. Je to technologický a inovativní produkt, který je odolný, lehký, izolační a prodyšný.

Dryarn® mikrovlákno je hygienické, příjemné na nošení a šetrné k životnímu prostředí.

Jeden z údajů, který vyšel najevo při laboratorních testech, je schopnost vyloučit pot 167-krát rychleji a účinněji než tradiční bavlna. Tepelněizolační kapacita Dryarn® je jedinečná a vytváří prodyšnou bariéru, která působí jako izolátor při vstupu a jako prostředek odvádění potu směrem ven. To vše ve prospěch zdravé mikroklimatu, příznivé pro naši pohodu, která umožňuje, že pokožka zůstane suchá a teplá v zimních měsících, a zároveň suchá a chladná v letních měsících. Izolační kapacita vyšší než při vlně umožňuje snížit počet vrstev oděvů na sobě, což zaručuje větší volnost pohybu. Stabilní a ideální stav "suchého" tkáně předem inhibuje tvorbu bakterií, které způsobují zápach, odstraňuje riziko podráždění, alergií a dermatitidy.

LYCRA

Lycra® je obchodní název pro elastan vyráběný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje více než 85% polyuretanu, jeho elastičnost spočívá v chemickém spojení tuhého Urethane s amorfním segmentem z polyesteru.

Vyrábí se jako multifilament, jednotlivé elementární vlákna jsou slepeny dohromady. Vzhledem k tomu, že je Lycra téměř vždy smíchaná s jinou tkaninou, nejčastěji s bavlnou nebo polyesterem, tak po oblečení vytvoří doslova druhou kůži.

Člověk s jedinečnými křivkami se předtím často setkával s tím, že mu oblečení nesedělo, díky LYCRA tomu však tak již není.

Lycra se totiž dokáže dokonale přizpůsobit tělu, a to bez omezení pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje volný pohyb, který oceníte nejen při sportu. Díky tomu, že se vlákno natáhne, když je to nutné, nebo stáhne, když je v klidu, zajišťuje větší pohodlí po celých 24 hodin.

Parametry

Složení 80 % polypropylen, 11 % polyamid, 9 % elastan
PONOZKY CALZA COMPRESSION OFF ROAD 35/38 XT039-CN-39/42 čierno-červená Barva: čierno-červená
Velikost: 39-42

Momentálne vypredané

30,60 € s DPH
34,00 € s DPH
-3,40 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

PONOZKY CALZA COMPRESSION OFF ROAD 35/38 XT039-CN-35/38 čierno-červená Barva: čierno-červená
Velikost: 35-38

Momentálne vypredané

30,60 € s DPH
34,00 € s DPH
-3,40 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

PONOZKY CALZA COMPRESSION OFF ROAD 35/38 XT039-CN-43/46 čierno-červená Barva: čierno-červená
Velikost: 43-46

Momentálne vypredané

30,60 € s DPH
34,00 € s DPH
-3,40 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

Zákazníci také koupili

Close