Close

Ponožky

Funkční ponožky X-Fluo, 0 / + 20 ° C, XTECH

Funkční ponožky značky XTECH, model X-Fluo, vhodné na nošení v rozmezí teplot 0 ° C až + 20 ° C.

Více informací

Na skladě: 7 Položky

10,40 € s DPH

13,80 € s DPH

-3,40 €

Více informací

Funkční ponožky značky XTECH, model X-Fluo, vhodné na nošení v rozmezí teplot 0 ° C až + 20 ° C.

Ponožky využijete při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném nošení jako módní doplněk.

Ponožky mají vynikající izolační schopnosti, regulují teplotu nohou a díky speciálně vyvinutým materiálem se hodí na všechny outdoor aktivity.

Ponožky dokonale přiléhají na chodidla a lýtka, absorbují pot, odvádějí ho na povrch a tak napomáhají držet nohy v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 52% X-Pro (PA) (Polyamid), 33% X-Dry (PP) (Polypropylen), 15% Lycra (Elastan)

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovaly výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickým laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem jsou dvě nová vlákna, XPRO a XDRY s výjimečnými vlastnostmi, které jsou vyrobeny na míru a výlučně pro XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací Bifunkční sloučenin.

V podstatě díky své vícevláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spoje a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

XDRY

XDRY je značka, která identifikuje polypropylen s dutými vlákny, vyvinutý společností XTECH. Hlavními vlastnostmi jsou prodyšnost, lehkost a optimální termoregulace v létě iv zimě.

Tato příze se vyrábí podle patentovaných technik zpracování a vlastností, které musí mít hotový výrobek. Výsledkem je vlákno s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

Složení je ze 100% polypropylenu, ale techniky zpracování a postupy k vytvoření tohoto vlákna zůstávají přísně tajné!

LYCRA

Lycra® je obchodní název pro elastan vyráběný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje více než 85% polyuretanu, jeho elastičnost spočívá v chemickém spojení tuhého Urethane s amorfním segmentem z polyesteru.

Vyrábí se jako multifilament, jednotlivé elementární vlákna jsou slepeny dohromady. Vzhledem k tomu, že je Lycra téměř vždy smíchaná s jinou tkaninou, nejčastěji s bavlnou nebo polyesterem, tak po oblečení vytvoří doslova druhou kůži.

Člověk s jedinečnými křivkami se předtím často setkával s tím, že mu oblečení nesedělo, díky LYCRA tomu však tak již není.

Lycra se totiž dokáže dokonale přizpůsobit tělu, a to bez omezení pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje volný pohyb, který oceníte nejen při sportu. Díky tomu, že se vlákno natáhne, když je to nutné, nebo stáhne, když je v klidu, zajišťuje větší pohodlí po celých 24 hodin.

Parametry

Složení 52 % polyamid, 33 % polypropylen, 15 elastan
PONOZKY CALZA X-FLUO 35/38 XT055-39/42 Velikost: 39-42

Skladom: 2 položky (to ship now)

Pozor: skladom posledné kusy

10,40 € s DPH
13,80 € s DPH
-3,40 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

PONOZKY CALZA X-FLUO 35/38 XT055-35/38 Velikost: 35-38

Momentálne vypredané

10,40 € s DPH
13,80 € s DPH
-3,40 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

PONOZKY CALZA X-FLUO 35/38 XT055-43/46 Velikost: 43-46

Skladom: 5 položiek (to ship now)

10,40 € s DPH
13,80 € s DPH
-3,40 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Zákazníci také koupili

Close