Close

Příslušenství

Funkční rukávník manicotti BASIC, + 5 / + 20 ° C, zelená, XTECH

Na skladě: 1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

13,00 € s DPH

17,30 € s DPH

-4,30 €

Více informací

Funkční návlek na ruce z elastického materiálu značky XTECH, model BASIC, vhodný k nošení v rozmezí teplot + 5 ° C až + 20 ° C.

Tento rukávník využijete při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném nošení jako módní doplněk. Nabízí výbornou ochranu před větrem a chladem.

Rukávník má vynikající izolační schopnosti, reguluje teplotu těla a díky speciálně vyvinutým materiálem se hodí na všechny outdoor aktivity.

Rukávník přiléhá na tělo, absorbuje pot, odvádí ho na povrch a tak napomáhá držet tělo v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 95% X-Pro (PA) (Polyamid), 5% Lycra (Elastan)

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovaly výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickým laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem jsou dvě nová vlákna, XPRO a XDRY s výjimečnými vlastnostmi, které jsou vyrobeny na míru a výlučně pro XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací Bifunkční sloučenin.

V podstatě díky své vícevláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spoje a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

LYCRA

Lycra® je obchodní název pro elastan vyráběný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje více než 85% polyuretanu, jeho elastičnost spočívá v chemickém spojení tuhého Urethane s amorfním segmentem z polyesteru.

Vyrábí se jako multifilament, jednotlivé elementární vlákna jsou slepeny dohromady. Vzhledem k tomu, že je Lycra téměř vždy smíchaná s jinou tkaninou, nejčastěji s bavlnou nebo polyesterem, tak po oblečení vytvoří doslova druhou kůži.

Člověk s jedinečnými křivkami se předtím často setkával s tím, že mu oblečení nesedělo, díky LYCRA tomu však tak již není.

Lycra se totiž dokáže dokonale přizpůsobit tělu, a to bez omezení pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje volný pohyb, který oceníte nejen při sportu. Díky tomu, že se vlákno natáhne, když je to nutné, nebo stáhne, když je v klidu, zajišťuje větší pohodlí po celých 24 hodin.

Funkční rukávník manicotti BASIC, + 0 / + 15 ° C, zelená, XTECH XT083-ZN-UNI Barva: fluorescenčná
Velikost: UNI

Skladom: 1 položka (to ship now)

Pozor: skladom posledné kusy

13,00 € s DPH
17,30 € s DPH
-4,30 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Zákazníci také koupili

Close