Close

Příslušenství

Funkční šátek (Bufka) X-Tube, -15 / + 15 ° C, žlutá, XTECH

Funkční šátek z elastického materiálu značky XTECH, model X-Tube, vhodná na nošení v rozmezí teplot -15 ° C až + 15 ° C.

Více informací

Na skladě: 2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

12,40 € s DPH

16,50 € s DPH

-4,10 €

Více informací

Funkční šátek z elastického materiálu značky XTECH, model X-Tube, vhodná na nošení v rozmezí teplot -15 ° C až + 15 ° C.

Tuto šátek využijete při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném nošení jako módní doplněk. Může sloužit jako pokrývka hlavy, kukla, nákrčník, čelenka nebo i gumička na vlasy.

Šátek má vynikající izolační schopnosti, reguluje teplotu těla a díky speciálně vyvinutým materiálem se hodí na všechny outdoor aktivity.

Šátek přiléhá na tělo, absorbuje pot, odvádí ho na povrch a tak napomáhá držet tělo v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 80% X-Pro (PA) (Polyamid), 12% X-Dry (PP) (Polypropylen), 8% Elastan

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovaly výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickým laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem jsou dvě nová vlákna, XPRO a XDRY s výjimečnými vlastnostmi, které jsou vyrobeny na míru a výlučně pro XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací Bifunkční sloučenin.

V podstatě díky své vícevláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spoje a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

XDRY

XDRY je značka, která identifikuje polypropylen s dutými vlákny, vyvinutý společností XTECH. Hlavními vlastnostmi jsou prodyšnost, lehkost a optimální termoregulace v létě iv zimě.

Tato příze se vyrábí podle patentovaných technik zpracování a vlastností, které musí mít hotový výrobek. Výsledkem je vlákno s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

Složení je ze 100% polypropylenu, ale techniky zpracování a postupy k vytvoření tohoto vlákna zůstávají přísně tajné!

LYCRA

Lycra® je obchodní název pro elastan vyráběný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje více než 85% polyuretanu, jeho elastičnost spočívá v chemickém spojení tuhého Urethane s amorfním segmentem z polyesteru.

Vyrábí se jako multifilament, jednotlivé elementární vlákna jsou slepeny dohromady. Vzhledem k tomu, že je Lycra téměř vždy smíchaná s jinou tkaninou, nejčastěji s bavlnou nebo polyesterem, tak po oblečení vytvoří doslova druhou kůži.

Člověk s jedinečnými křivkami se předtím často setkával s tím, že mu oblečení nesedělo, díky LYCRA tomu však tak již není.

Lycra se totiž dokáže dokonale přizpůsobit tělu, a to bez omezení pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje volný pohyb, který oceníte nejen při sportu. Díky tomu, že se vlákno natáhne, když je to nutné, nebo stáhne, když je v klidu, zajišťuje větší pohodlí po celých 24 hodin.

Parametry

Složení 80 % polyamid, 12 % polypropylen, 8 % elastan
SAL SCALDACOLLO X-TUBE GIALLO FLUORESC.ZLTA XT021-ZL-UNI Barva: neónová-žltá
Velikost: UNI

Skladom: 2 položky (to ship now)

Pozor: skladom posledné kusy

12,40 € s DPH
16,50 € s DPH
-4,10 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Zákazníci také koupili

Close