Close

Trička s krátkým rukávem

Funkční dámské tílko + 15 / + 40 ° C, CANOTTA XT301, světle modré, XTECH

Na skladě: 9 Položky

801 Kč 32,90 € s DPH

801 Kč

Více informací

Funkční tílko značky XTECH, model CANOTTA, vhodné pro běžné nošení.

Triko má vynikající izolační schopnosti, reguluje teplotu těla a díky speciálně vyvinutým materiálům se hodí pro všechny outdoor aktivity.

Tričko přiléhá na tělo, absorbuje pot, odvádí jej do další vrstvy oblečení a tak napomáhá držet tělo v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 55% Dryarn (Polypropylen), 37% X-Pro (PA) (Polyamid), 9% elastan

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovali výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky, ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickou laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem jsou dvě nová vlákna, XPRO a XDRY s výjimečnými vlastnostmi, které jsou vyrobeny na míru a výlučně pro XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací bifunkčních sloučenin.

V podstatě díky své mnohovláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spojí a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

XDRY

XDRY je značka, která identifikuje polypropylen s dutými vlákny, vyvinutý společností XTECH. Hlavními vlastnostmi jsou prodyšnost, lehkost a optimální termoregulace v létě i v zimě.

Tato příze se vyrábí podle patentovaných technik zpracování a vlastností, které musí mít hotový výrobek. Výsledkem je vlákno s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

Složení je ze 100% polypropylenu, ale techniky zpracování a postupy pro vytvoření tohoto vlákna zůstávají přísně tajné!

DRYARN

Dryarn® je inovativní polypropylenové mikrovlákno, které zaručuje vysokou úroveň výkonu i v extrémních podmínkách použití. Je to technologický a inovativní produkt, který je odolný, lehký, izolační a prodyšný.

Dryarn® mikrovlákno je hygienické, příjemné pro nošení a šetrné k životnímu prostředí.

Jeden z údajů, který vyšel najevo při laboratorních testech, je schopnost vyloučit pot 167krát rychleji a účinněji než tradiční bavlna. Tepelněizolační kapacita Dryarn® je jedinečná a vytváří prodyšnou bariéru, která působí jako izolátor při vstupu a jako prostředek odvádění potu směrem ven. To vše ve prospěch zdravého mikroklimatu, příznivého pro naši pohodu, která umožňuje, že pokožka zůstane suchá a teplá v zimních měsících, a zároveň suchá a chladná v letních měsících. Izolační kapacita vyšší než u vlny umožňuje snížit počet vrstev oděvů na sobě, což zaručuje větší volnost pohybu. Stabilní a ideální stav „suché“ tkáně předem inhibuje tvorbu bakterií, které způsobují zápach, odstraňuje riziko podráždění, alergií a dermatitidy.

Parametry

Zloženie54 % polypropylen, 37 % polyamid, 9 % elastan
PrevedenieDámske
Funkční tílko CANOTTA XT301, světle modré, XTECHXT077-S/M Barva: azurová
Velikost: S/M

Skladom: 3 položky (to ship now)

801 Kč32,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční tílko CANOTTA XT301, světle modré, XTECHXT077-L/XL Barva: azurová
Velikost: L/XL

Skladom: 3 položky (to ship now)

801 Kč32,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční tílko CANOTTA XT301, světle modré, XTECHXT077-2XS/XS Barva: azurová
Velikost: XXS/XS

Skladom: 3 položky (to ship now)

801 Kč32,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Zákazníci také koupili

Close