Close

Trička s krátkým rukávem

Funkční dámské tílko + 15 / + 40 ° C, CANOTTA XT301, růžové, XTECH

Na skladě: 1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

693 Kč 28,00 € s DPH

693 Kč

Více informací

Funkční tílko značky XTECH, model CANOTTA, vhodné na běžné nošení.

Tričko má vynikající izolační schopnosti, reguluje teplotu těla a díky speciálně vyvinutým materiálem se hodí na všechny outdoor aktivity.

Tričko přiléhá na tělo, absorbuje pot, odvádí ho do další vrstvy oblečení a tak napomáhá držet tělo v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 55% Dryarn (Polypropylen), 37% X-Pro (PA) (Polyamid), 9% elastan

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovaly výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickým laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem jsou dvě nová vlákna, XPRO a XDRY s výjimečnými vlastnostmi, které jsou vyrobeny na míru a výlučně pro XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací Bifunkční sloučenin.

V podstatě díky své vícevláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spoje a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

XDRY

XDRY je značka, která identifikuje polypropylen s dutými vlákny, vyvinutý společností XTECH. Hlavními vlastnostmi jsou prodyšnost, lehkost a optimální termoregulace v létě iv zimě.

Tato příze se vyrábí podle patentovaných technik zpracování a vlastností, které musí mít hotový výrobek. Výsledkem je vlákno s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

Složení je ze 100% polypropylenu, ale techniky zpracování a postupy k vytvoření tohoto vlákna zůstávají přísně tajné!

Dryarn

Dryarn® je inovativní polypropylenové mikrovlákno, které zaručuje vysokou úroveň výkonu iv extrémních podmínkách použití. Je to technologický a inovativní produkt, který je odolný, lehký, izolační a prodyšný.

Dryarn® mikrovlákno je hygienické, příjemné na nošení a šetrné k životnímu prostředí.

Jeden z údajů, který vyšel najevo při laboratorních testech, je schopnost vyloučit pot 167-krát rychleji a účinněji než tradiční bavlna. Tepelněizolační kapacita Dryarn® je jedinečná a vytváří prodyšnou bariéru, která působí jako izolátor při vstupu a jako prostředek odvádění potu směrem ven. To vše ve prospěch zdravé mikroklimatu, příznivé pro naši pohodu, která umožňuje, že pokožka zůstane suchá a teplá v zimních měsících, a zároveň suchá a chladná v letních měsících. Izolační kapacita vyšší než při vlně umožňuje snížit počet vrstev oděvů na sobě, což zaručuje větší volnost pohybu. Stabilní a ideální stav "suchého" tkáně předem inhibuje tvorbu bakterií, které způsobují zápach, odstraňuje riziko podráždění, alergií a dermatitidy.

Parametry

PrevedenieDámske
Funkční dámské tílko + 15 / + 40 ° C, CANOTTA XT301, růžové, XTECHXT082-S/M Barva: ružová
Velikost: S/M

Skladom: 1 položka (to ship now)

Pozor: skladom posledné kusy

693 Kč28,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční dámské tílko + 15 / + 40 ° C, CANOTTA XT301, růžové, XTECHXT082-L/XL Barva: ružová
Velikost: L/XL

Momentálne vypredané

693 Kč28,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

Funkční dámské tílko + 15 / + 40 ° C, CANOTTA XT301, růžové, XTECHXT082-2XS/XS Barva: ružová
Velikost: XXS/XS

Momentálne vypredané

693 Kč28,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

Close