Close

xtechsport-cz 

 • Příslušenství

  V této sekci naleznete produkty z funkčních patentovaných materiálů společnosti XTECH. Kvalitní a odolný materiál byl navržen pro dokonalý odvod potu a Vaše pokožka tak zůstává suchá i při náročných tělesných aktivitách. Boxerky, podprsenky, čepice, šály, buffky, rukavice, kukly a mnoho dalšího. Toto funkční termoprádlo využijete hlavně jako první vrstvu, která chrání tělo před zhoršenými vlivy počasí. Každá dobrá sportovkyně ví, jak důležité je vybrat si kvalitní funkční podprsenku. V naší nabídce najdete odolné a pohodlné podprsenky, se kterými můžete vyrazit kamkoli. Termo šátky, čepice, kukly a čelenky zas udrží pokožku vaší hlavy v suchém prostředí při náročných fyzických aktivitách a zajistí pocit tepla v chladném počasí. Neváhejte a vyzkoušejte novinku na Slovensku a Českém trhu.

 • Ponožky

  Ponožky z inovativních mikrovláken, které zaručují vysokou úroveň výkonu iv extrémních podmínkách použití. Najdete zde klasické krátké ponožky, podkolenky, nadkolenky, kompresní ponožky, určené na léto nebo zimu a všechny druhy sportů. Kvalitní termo ponožky ze speciálních materiálů odvádějí vlhkost, bojují proti nežádoucímu zápachu a chrání před množením bakterií a plísní. Tyto ponožky perfektně kopírují chodilo a tím zaručují maximální pohodlí. Ponožky jsou perfektně vyzónované a samozřejmostí je i to, že každá ponožka je určena na konkrétní nohu. Zesílení na patě a špičce zvyšuje odolnost a životnost ponožek.

 • Trička s krátkým rukávem

  Dlouholetá tradice značky XTECH a spolupráce s vrcholovými sportovci přináší na trh termoprádlo, které pozitivně ovlivňuje pohodu při pohybu, zvyšují výkon, významně snižují riziko zranění a svalového napětí. Trička XTECH jsou jedinečné na trhu díky použití patentovaných technik zpracování a postupů vytvoření jednotlivých vláken. Funkční termotriko Vám budou oporou v každém počasí či sportu, nakolik tvoří výkonnou teplotní izolaci, zadržuje teplo a napomáhá odvádět pot pryč od těla. Na našem eshopu naleznete dámské, pánské a dětské termotriko.

 • Trička s dlouhým rukávem

  Dlouholetá tradice značky XTECH a spolupráce s vrcholovými sportovci přináší na trh termoprádlo, které pozitivně ovlivňuje pohodu při pohybu, zvyšují výkon, významně snižují riziko zranění a svalového napětí. Trička XTECH jsou jedinečné na trhu díky použití patentovaných technik zpracování a postupů vytvoření jednotlivých vláken. Kvalitní termotriko nesmí chybět žádnému nadšenci outdoorových aktivit, sportovci či běžnému nositeli. Náš eshop je výhradní distributor těchto kvalitních termotričiek, proto neváhejte a pořiďte si jednotku na trhu.

 • Kalhoty

  Kalhoty XTECH jsou jedinečné na trhu díky použití patentovaných technik zpracování a postupů vytvoření jednotlivých vláken. Dlouholetá tradice značky XTECH a spolupráce s vrcholovými sportovci přináší na trh termoprádlo, které pozitivně ovlivňuje pohodu při pohybu, zvyšují výkon, významně snižují riziko zranění a svalového napětí. Použité materiály jsou navrženy tak, aby udržely tělesnou teplotu. Zároveň mají funkci odvodu potu, díky čemuž zůstává pokožka stále suchá i při náročnějších podmínkách. Neváhejte buďte první na Slovenském a Českém trhu, který vlastní tyto trendy termokalhoty.

 • Cyklistické kalhoty

  Spolupráce se světovou cyklistickou špičkou zaručuje kalhotám prodyšnost, lehkost a optimální termoregulaci v létě iv zimě. Techniky zpracování a postupy pro vytvoření použitých vláken si XTECH přísně střeží ve své fabrice v Itálii.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 119 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 119 položek
Close