Close

Záruka "Made in Italy"

Hrdost na kvalitu v té nejčistší podobě: Společnost Xtech se rozhodla ponechat celý výrobní cyklus od designu po balení v Itálii.

Jedinečné sídlo v Paitone (v provincii Brescia), soběstačné a ohleduplné k životnímu prostředí, kde jsou zaměstnanci jako jedna velká rodina kterou spojuje společná vášeň pro sport.

Itálie jako výchozí bod, svět jako konečný bod: přístup, který v této složité době nutí ostatní společnosti vyrábět v zahraničí na úkor kvality, pomáhá motivovat celý náš tým u nás ve výrobě.

Sport je tlukot srdce a motor, který pohání náš odhodlaný tým motivován zlepšovat se každý den. Všechny výrobky musí odpovídat požadavkům nejnáročnějších sportovců a být současně pohodlné a mít atraktivní design. Inovace v kterékoliv fázi výroby je na nejvyšší úrovni.

Naše společnost je místo, kde se zhmotňují nápady a stávají se z nich špičkové produkty. Vše respektuje řemeslnou tradici severní Itálie, kde se umění zpracovávat jemné textilie podrobně studovalo celé věky.

Používáme inovativní metody, technologicky vyspělé vlákna a pracovní sílu složenou z pracovníků na vysoké úrovni.

Na vyhrazeném místě navrhují inženýři předměty budoucnosti, které se pak v průběhu let neustále obnovují, aby držely krok s dobou. Základem kolekcí je technické bezešvé spodní prádlo a příze nejnovější generace patentovaná společností Xtech. Zaměřuje se nejen na konečný produkt, ale i na všechno, co potřebujeme na jeho realizaci.

Žádný kompromis: především kvalita, která chrání sportovce. Proto si sportovci z celého světa vybírají právě XTECH.

Close