Close

Ponožky

Funkční ponožky CALZA XT191, +10/+40°C, černo-šedé, XTECH

Na skladě: 15 Položky

8,90 € s DPH

9,90 € s DPH

-1,00 €

Více informací

Funkční ponožky značky XTECH, model XT191 , vhodné pro nošení v rozmezí teplot +10°C až +40°C .

Ponožky využijete při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném nošení jako módní doplněk.

Ponožky mají vynikající izolační schopnosti, regulují teplotu nohou a díky speciálně vyvinutým materiálům se hodí pro všechny outdoor aktivity.

Ponožky dokonale přiléhají na chodidla a lýtka, absorbují pot, odvádějí jej na povrch a tak napomáhají držet nohy v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 95% X-Pro (PA) (Polyamid), 5% Lycra (Elastan)

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovali výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky, ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickou laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací bifunkčních sloučenin.

V podstatě díky své mnohovláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spojí a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

LYCRA

Lycra® je obchodní název pro elastan vyráběný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje více než 85% polyuretanu, jeho elastičnost spočívá v chemickém spojení tuhého urethanu s amorfním segmentem z polyesteru.

Vyrábí se jako multifilament, jednotlivá elementární vlákna jsou slepena dohromady. Vzhledem k tomu, že je Lycra téměř vždy smíchána s jinou tkaninou, nejčastěji s bavlnou nebo polyesterem, tak po oblečení vytvoří doslova druhou kůži.

Člověk s jedinečnými křivkami se dříve často setkával s tím, že mu oblečení nesedělo, díky Lycře tomu však tak už není.

Lycra se totiž dokáže dokonale přizpůsobit tělu, a to bez omezení pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje volný pohyb, který oceníte nejen při sportu. Díky tomu, že se vlákno natáhne, když je potřeba, nebo stáhne, když je v klidu, zajišťuje větší pohodlí po celých 24 hodin.

Parametry

Složení 95 % polyamid, 5 % elastan
Sezóna letná sezóna
Funkční ponožky CALZA XT191, +10/+40°C, černo-šedé, XTECH XT097-CS-39/42 čierno-sivá Barva: čierno-sivá
Velikost: 39-42

Skladom: 5 položiek (to ship now)

8,90 € s DPH
9,90 € s DPH
-1,00 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční ponožky CALZA XT191, +10/+40°C, černo-šedé, XTECH XT097-CS-43/46 čierno-sivá Barva: čierno-sivá
Velikost: 43-46

Skladom: 10 položiek (to ship now)

8,90 € s DPH
9,90 € s DPH
-1,00 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Close